Preddiplomski sveučilišni studiji I godina

Nastava iz Osnova zdravstvene njege će se održati prema rasporedu. Uprava će imati razumijevanja za one studente koji nisu u mogućnosti zbog vremenski uvjeta nazočiti nastavi.

Stručni studiji

Fizioterapija II godina

Nastava i ispiti se održavaju po dogovoru s prof. dr. sc. Tonkom Vlakom i predstavnikom godine.

Fizoterapija III godina

Nastava i ispiti se održavaju po dogovoru s nastavnikom dr. Ivankom Marinović i predstavnikom godine.

Sestrinstvo II godina

Nastava iz engleskog jezika se odgađa, nastavak nastave u dogovoru s prof. Natašom Turković i predstavnikom godine Ispit koji se trebao održati danas 6.2.2012. odgađa se, novi termin ispita u dogovoru s predmetnim nastavnikom Mateom Šarić i predstavnikom godine.

Sestrinstvo III godina

Nastava prema rasporedu. Uprava će imati razumijevanja za one studente koji nisu u mogućnosti zbog vremenski uvjeta nazočiti nastavi.