Osobe koje su srednjoškolsko obrazovanje
završile
NAKON 2010. godine
Položen Razredbeni ispit Položena državna matura

Upute za upis temeljem rezultata razredbenog ispita Upute za upis temeljem rezultata Državne mature

POSEBNA POSTIGNUĆA
Na mrežnim stranicama https://www.studij.hr/sve-o-prijavama objavljeni su detaljni podatci vezani za prijave, bodovanje, rang-liste, pravo prednosti, posebna postignuća i ostala pitanja.

Za sve informacije vezane za prijave i polaganje ispita državne mature pratite mrežne stranice www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr.

Za dodatne informacije kontaktirajte e-adrese Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili broj telefona 01/4501-899.

Na web stranici Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja objavljena je rubrika Česta pitanja i upute.

Prijave u sustav različite su za pojedine kategorije pristupnika te je važno pratiti naslovnice mrežnih stranica www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr na kojima će biti objavljene sve potrebne informacije, kao i važni datumi i rokovi. Nužno je pozorno pročitati i prihvatiti Opće uvjete prijava ispita državne mature i studijskih programa pri prvoj prijavi.

Uvjeti upisa na prijediplomske sveučilišne programe
Kalendar i vremenik provedbe ispita državne mature u šk. god. 2023./2024. - PRVI ROK
Kalendar i vremenik provedbe ispita državne mature u šk. god. 2023./2024. - DRUGI ROK
Upute za učenike u redovnom sustavu obrazovanja