Sukladno članku 2. Pravilnika o nagradama i priznanjima Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu v. d. pročelnika Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu raspisuje
NATJEČAJ ZA DODJELU NAGRADA I PRIZNANJA STUDENTIMA SVEUČILIŠNOG ODJELA ZDRAVSTVENIH STUDIJA Na natječaj za dodjelu nagrada i priznanja studentima za rezultate postignute u ak. god. 2014./2015. mogu se prijaviti studenti Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu i to:
  1. studenti 2. i 3. godine preddiplomskih sveučilišnih studija i studenti diplomskih sveučilišnih studija
  2. diplomirani studenti preddiplomskih i diplomskih studija koji su prethodne akademske godinezavršili studij.
Cijeli tekst natječaja možete preuzeti ovdje.