U uvodu tribine, izv. prof. dr. sc. Goran Kardum, voditelj Sveučilišnog centra za savjetovanja studenata Sveučilišta u Splitu, će ukratko predstaviti novoosnovani Centar.

Sudionici tribine:

1. Damir Pavlinović (diplomirao na PMF-u 2014. godine, zaposlen u roku manje od godinu dana u ProMar Design)
  2. Tomislav Mamić (diplomirao na Ekonomskom faksu 2014. godine, zaposlen iste godine u Clusteru CEDRA Split kao voditelj projekata, osnivač udruge Klub mladih Split i voditelj „Atmosfera Coworkinga“)
  3. Iva Ivković (diplomirala na KBF-u 2011. godine, vjeroučiteljica u osnovnoj i srednjoj školi, novinarka radio Splita i Slobodne dalmacije, glazbenica)
  4. Ivan Pletikosić (diplomirao na Medicinskom faksu 2013. godine, od 2014. radi kao liječnik na Hitnoj pomoći, 2015. godine upisao poslijediplomski)
  5. Hrvoje Kalinić (doktorirao 2012. godine u Zagrebu na FER-u, 2014. godine izabran u zvanje znanstvenog suradnika i radi na Institutu za oceanografiju i ribarstvo Sveučilišta u Splitu)
  6. Sanja Štrk (diplomirala na Filozofskom fakultetu 2013. godine, od 2015. radi u osnovnoj školi Ante Starčević, Dicmo)