Temeljem odluke Rektorskog zbora visokih učilišta Republike Hrvatske o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (Narodne Novine broj 129/05), pročelnik Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija u Splitu izdaje sljedeću O B A V I J E S T o održavanju nastupnih predavanja u postupku izbora u nastavno zvanje naslovnog predavača u znanstvenom području biomedicine i zdravstva, polje kliničke medicinske znanosti, grana sestrinstvo dana 14. travnja 2022. u zgradi Tri fakulteta, Ruđera Boškovića 35, Split, u Vijećnici Odjela, na V. katu Zgrade.

Nastupna predavanja održati će se kako slijedi:

Ime i prezime Tema Termin nastupnog predavanja
Dijana Blažević, mag. med. techn. Razvojne mogućnosti sestrinstva kroz izobrazbu iz grupne psihoterapije 9:30
Petra Burić, mag. med. techn. Primjena imunoglobulina kod reumatološko-imunoloških bolesnika 10:00
Milena Macan Perlain, mag. med. techn. Uloga patronažne sestre u podizanju svijesti o zdravim životnim navikama 10:30
Iris Marin Prižmić, mag. med. techn. Mjere prisile u psihijatriji i prava pacijenata 11:00
Dijana Rebić, mag. med. techn. Patronažna skrb majke i novorođenčeta 11:30