S posebnim zadovoljstvom donosimo Vam članak iz Jutarnjeg lista koji donosi vijest kako je na ljestvici izvrsnosti Agencije za znanost i visoko obrazovanje naš Odjel prepoznat od strane najboljih maturanata - pristupnika koji upisuju studije.

Sveučilišni odjel zdravstvenih studija, prema podacima AZVO-a, zauzeo je visoko 12 mjesto (od ukupno 166 visokih učilišta u RH!), odnosno druga je najbolja splitska visokoobrazovna sastavnica poslije Medicinskog fakulteta u Splitu, s obzirom na prosjek ocjena upisanih pristupnika. Posebno možemo biti ponosni što smo na 1. mjestu u RH od svih visokoobrazovnih institucija koje izvode studijske programe iz područja Sestrinstva, Fizioterapije, Radiološke tehnologije, Primaljstva i Medicinsko laboratorijske dijagnostike.

Ovaj je podatak pokazatelj kako smo ustrojili  i izvodimo atraktivne studijske programe koje tržište radne snage prepoznaje, potražuje i cijeni, ali nam istodobno stvara obvezu da i ubuduće ustrajemo na izvrsnosti u prenošenju znanja našim studentima što je ostvarivo samo kroz osobna usavršavanja budući da na nama leži odgovornost za uspješan ishod obrazovnog procesa izvrsnih pristupnika.

U ovom duhu zadovoljstva, ponosa i osjećaja kada javno primamo priznanje za naš petogodišnji rad na ustrojavanju i provođenju svih naših studijskih programa, dozvolite nam da Vam zaželimo sretan Božić te uspješnu Novu 2016!