Sveučilišni odjel zdravstvenih studija od 7. ožujka 2016. godine će raditi na novoj lokaciji u Zgradi tri fakulteta, Ruđera Boškovića 33.

Od 7. ožujka će svi zaposlenici i službe Odjela raditi na navedenoj lokaciji.

Nastava će se održavati prema prethodno objavljenim rasporedima, osim nastave koja je planirana u Vijećnici Odjela zdravstvenih studija, koja će se održati kako slijedi:

• nastava iz predmeta Zdravstvena njega djeteta će se održati u predavaonici u KBC Split, Klinici za ginekologiju
  • nastava iz predmeta Radiografija skeleta će se održati u predavaonici E405 u Zgradi tri fakulteta (predavaonica se nalazi na 4. katu u hodniku na zapadnoj strani zgrade i gleda na Ekonomski fakultet)
  • nastava iz predmeta Statistika u zdravstvu će se održati u predavaonici E405 u Zgradi tri fakulteta