Poštovani studenti,

obavještavamo Vas da će se u ponedjeljak 22. studenog 2021. u vremenu od 13:00 do 13:30 sati, u Zgradi tri fakulteta, održati besplatno antigensko testiranje za studente SOZS-a.

Testiranju su obvezni pristupiti svi studenti koji po rasporedu imaju kliničke vježbe u tjednu od 22. do 24. studenog 2021. godine i vježbe iz predmeta "Fiziologija".
Studenti koji će pristupiti testiranju trebaju doći u 13:00 sati u Studentsku referadu.

Zbog tehničkih razloga nije prethodno objavljena obavijest o redovnom provođenju antigenskog testiranja u jutarnjem terminu pa vas molimo pošaljite potvrdu dolaska na testiranje na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. danas do 12:00 sati, kako bi se svi zainteresirani studenti mogli testirati u navedenom terminu.

Prilikom dolaska na testiranje studenti su obvezni donijeti osobnu iskaznicu ili neki drugi dokument iz kojeg je vidljiv OIB.