Stručno vijeće Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu donijelo je 23. studenog 2021. godine Odluku o ukidanju indeksa kao službene studentske isprave.

Ova Odluka odnosi se na sve studente Odjela i polaznike Programa Razlikovnog modula.

Studentska iskaznica je javna isprava kojom se dokazuje status studenta, a sva službena evidencija studenata vršit će se kroz Informacijski sustav visokih učilišta (ISVU).

Ova Odluka ne odnosi se na studente kojima je odobrena odgoda obrane završnog/diplomskog rada u tekućoj akademskoj godini.

Svi studenti upisani u akademsku godinu 2021./22. obvezni su indeks dostaviti Studentskoj referadi Odjela. Zaposlenice Studentske referade obvezuju se kosom crtom precrtati prazne rubrike u dostavljenim indeksima uz otisak pečata Odjela te ih uložiti u dosje studenta. Studentima će se indeksi vratiti nakon diplomiranja.

Studenti su prilikom deponiranja indeksa obvezni potpisati izjavu o primopredaji i deponiranju indeksa, koja će se uložiti u studentski dosje. Izjave će se dostaviti studentima na e-mail.