Nastava za prve godine preddiplomskih studija započinje u utorak 29. rujna u 8:00 sati u Velikoj predavaonici na 5. katu Sveučilišne knjižnice. Nastava započinje predavanjem iz predmeta Anatomija, a poslije predavanja, u 10:00 sati će se studentima obratiti pročelnik Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija prof.dr.sc. Stipan Janković. Nakon toga će se studentima podijeliti indeksi i studentske iskaznice.

NAPOMENA: Za studente sestrinstva, primaljstva i fizioterapije nastava započinje u ponedjeljak 28. rujna popodne (predmet Engleski jezik, točna satnica dostupna na rasporedu).

Za sve ostale studente preddiplomskih i diplomskih studija, nastava započinje prema objavljenim rasporedima pojedinih predmeta.