Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu, temeljem pozitivnih iskustava prvih generacija polaznika i polaznica programa Student Business Academy poziva sve zainteresirane da se i ove godine prijave na program Student Business Academy – Studentske poduzetničke akademije.

Program, koji će trajati od 08. travnja do 07. lipnja 2013. godine, namijenjen je studentima diplomskih studija svih sastavnica (fakulteta i odjela) Sveučilišta u Splitu, bez obzira na prethodnu razinu ekonomskog predznanja. U teorijskom dijelu programa, polaznici će steći temeljna znanja iz poslovne ekonomije, potrebna za planiranje i pokretanje vlastitog poduzetničkog pothvata. Program sadrži i praktične vježbe, u okviru kojih će se razvijati poslovni planovi, čija bi kvaliteta trebala biti na razini dovoljnoj za razmatranje kreditnog praćenja pothvat od strane komercijalne banke. Pritom bismo željeli napomenuti da se program realizira u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvoj (HBOR), Societe Generale - Splitskom bankom, Hrvatskom udrugom poslodavaca (HUP), Gradom Splitom te Splitsko-dalmatinskom županijom.

Za izabrane sudionike i sudionice, sudjelovanje na programu bit će besplatno, a na kraju završenog programa dodijelit će se odgovarajuće potvrde Centra za cjeloživotno i obrazovanje odraslih Ekonomskog fakulteta u Splitu. Od kandidata i kandidatkinja očekujemo sklonost prema poduzetničkom i timskom radu, aktivno poznavanje engleskog jezika i rada na računalu.

Za najbolje poduzetničke ideje predviđene su i skromne financijske nagrade.

Molimo sve zainteresirane da se prijave do 28. ožujka 2013. godine, na stranici seminara www.efst.hr/cco/sba. Informacije o programu možete dobiti i telefonom, u uredovno vrijeme Centra za cjeloživotno i obrazovanje odraslih Ekonomskog fakulteta (8-16h), na broj 021/430-650.

Uz prijavu potrebno je priložiti kratko motivacijsko pismo na engleskom jeziku te životopis, a najuspješnije kandidate i kandidatkinje planiramo pozvati na kratki razgovor i upoznavanje s programom u razdoblju od 02. do 05. travnja 2013. godine, na Ekonomskom fakultetu u Splitu.

Studentska poduzetnička akademija započinje 08. travnja 2013. godine.