Poštovani studenti,

Studentski izbori će se održati 14. travnja 2016. godine. Prostor održavanja izbora ćemo naknadno objaviti.

Prijave za kandidaturu su do 4. travnja 2016. godine. (ponedjeljak)

Svu potrebnu dokumentaciju koja vam je navedena potrebno je dostaviti tajnici dekana Marini Šore, dipl.iur. na protokol zaključno s tim datumom.

Uvjeti kandidature:

Kandidirati se na listu sastavnice Sveučilišta mogu samo studenti kojistudiraju na toj sastavnici Sveučilišta, a nisu već izabrani predstavnici uStudentskom zboru Sveučilišta.

Kandidatura, da bi bila valjana, mora ispunjavati sljedeće uvjete:

• ime i prezime kandidata i zamjenika koji se nalaze na izbornoj listi
  • matični broj indeksa studenata koji se nalaze na izbornoj listi
  • akademsku godinu u kojoj su prvi puta upisali studij
  • presliku indeksa iz koje je evidentan upis u tekuću akademsku godinu
  • potpise podrške kandidature (za pravovaljanost prijedloga kandidacijske liste za izbor predstavnika u Studentski zbor sastavnice potrebno je prikupiti najmanje 5% potpisa birača sastavnice)

Sva dokumntacija potrebna za prijavu nalazi se na stranicama WEB stranicama Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija.