Poštovani studenti,

obzirom na epidemiološko stanje u RH, radi olakšane komunikacije unutar Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu, objavljujemo hodogram postupanja povezan s COVID-19 pandemijom.

Formular u Wordu se odnosi na studente pozitivne ili sa sumnjom na COVID-19 infkeciju koji je potrebno popuniti i dostaviti predstavniku studenata smjera/godine te predstavniku nastavnika koji će ga dalje uputiti Upravi na donošenje daljnjih odluka. O donesenim preporukama/odlukama studenta će povratno obavijestiti predstavnik studenata kao i po potrebi ostale studente.

Svaki student mora se osobno javiti na broj COVID19 Centar 099 268 43 19 kako bi dobio obavijesti o daljnjem ponašanju i postupanju.