Sveučilište u Splitu raspisalo je novi Natječaj za odlaznu mobilnost osoblja u okviru programa Erasmus+ KA131- INTERNATIONAL OPENING-natječajna godina 2023

Sve mobilnosti u okviru programa Erasmus+, u natječajnoj godini 2023. mogu se ostvariti po objavi Odluke o odabiru kandidata zaključno do 31. srpnja 2025. godine, a u pravilu najranije 3 mjeseca od mjeseca podnošenja prijave za mobilnost (prijave zaprimljene u studenom mogu se realizirati u veljači itd.).

Lista odabranih kandidata objavljivat će se jednom mjesečno, u pravilu najkasnije do 20. u mjesecu, a temeljem prijava predanih u prethodnom mjesecu.

Natječaj je otvoren do iskorištenja osiguranih sredstava ili do 30. travnja 2025. godine.

Tablica sporazuma nije konačna i bit će ažurirana nakon potpisivanja novih sporazuma.

Za tumačenje teksta Natječaja i natječajne dokumentacije kandidati se mogu obratiti na Sveučilište u Splitu, Odjel za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju, odg osoba. Ana Marinović, stručna suradnica za akademsku mobilnost (e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).