Poštovane studentice i poštovani studenti,

pozivamo Vas na pozdravni govor pročelnika Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Stipana Jankovića, koji će se održati u ponedjeljak 25. rujna 2023. godine u 11:00 sati u Amfiteatru A0-2, u prizemlju Zgrade tri fakulteta.
Tom prilikom će se studentima podijeliti studentske iskaznice i podatci vezani za AAI@EduHr korisnički identitet.

Nastava za studente u redovitom statusu za sve prijediplomske studijske programe, počinje u utorak 26. rujna 2023. godine s kolegijem ANATOMIJA u 08:00 sati u velikoj predavaonici na Klerikatu (sjeverni ulaz, Put iza Nove bolnice 10a, Split).

Iznimno, prijediplomski studij Sestrinstvo ima nastavu iz kolegija ENGLESKI JEZIK ZA SESTRINSTVO I, u ponedjeljak 25. rujna 2023. godine u 13:00 sati na Klerikatu (sjeverni ulaz, Put iza Nove bolnice 10a, Split).

Nastava za studente u izvanrednom statusu sveučilišnog prijediplomskog studija Sestrinstvo počinje u ponedjeljak 25. rujna 2023. s kolegijem INFORMATIKA I STATISTIKA U ZDRAVSTVU u 13:50 sati u predavaonici E-405 u Zgradi tri fakulteta (4. kat, zapadna strana).

Vodič za studente prve godine sveučilišni studija SOZS-a možete preuzeti u privitku ove obavijesti.