U sklopu Erasmus + programa mobilnosti nastavnog osoblja, naš nastavnik doc.dr.sc. Ante Burger posjetio je „Faculdade de Motricidade Humana“ Universidade Lisboa, u razdoblju od 7. do 14. lipnja  2023. godine.
Tom prigodom nazočio je predavanjima iz rukometa, kondicijske pripreme i sportske rehabilitacije. Upoznao se s radom na kolegijima za rehabilitaciju sportaša nakon ozljeda, koja se odvijaju u sportskim laboratorijima za oporavak sportaša. Imao je uvid u stručno-znanstveni rad sa studentima u sklopu nastave, koja je bila prilagođena studentima viših godina studija kineziologije u Lisabonu. Također je spostavio kontakte za znanstvenu suradnju s kolegama „Faculdade de Motricidade Humana“ koji će biti od velike koristi za istraživačku djelatnost iz područja rehabilitacije i prevencije ozljeda, koja je područje interesa doc. dr..sc. Burgera.

Lisabon-03 Lisabon-02 Lisabon-01