U sklopu Erasmus + programa za mobilnost osoblja, četvero naših djelatnika je posjetilo „Horokopio University of Athens“ u periodu od 07. do 14. listopada  2023. godine.

Prema unaprijed dogovorenom programu administrativne djelatnice (Marija Kulić, dipl. iur. i Sanja Poljak, mag. oec.) su posjetile administrativne službe Sveučilišta točnije službu za ljudske resurse i razmijenile iskustva u radu dok je nastavno osoblje (doc. dr. sc. Ante Burger i asistentica Ivana Klarić Kukuz, mag. physioth.) ugošćeno od strane doc. dr. sc. Katerinom Skenderi s odjela za nutricionizam i dijetetiku gdje su razmijenili iskustva i mogućnosti buduće suradnje i razmjene djelatnika i studenata.

Bio je to jedan uspješan posjet koji će ostati u sjećanju zbog tople dobrodošlice i ljubaznosti svih djelatnika te se nadamo uspješnoj budućoj suradnji i skoroj uzvratnoj posjeti!Naše djelatnike ugostili su iznimno ljubazni domaćini, upoznali su fakultet te susreli predivne stručnjake i ljude!

Atena-07 Atena-06 Atena-05 Atena-10 Atena-08
Atena-03 Atena-02 Atena-09 Atena-04 Atena-01