U periodu od 15. do 20. svibnja 2023. godine u sklopu Erasmu + mobilnosti naše dvije djelatnice, Marija Kulić i Sanja Poljak posjetile su Centro de Enfermeria San Juan de Dios u Sevilli.

Centro de Enfermeria San Juan de Dios pripada bolničkom redu San Juan de Dios, jednoj od najvećih neprofitnih organizacija za međunarodnu suradnju u svijetu, koja pruža skrb najranjivijim skupinama u društvu, kroz bolnice, domove zdravlja, socijalne službe, centre za skrb i vjerske zajednice. Nastavni i istraživački kampus "San Juan de Dios" ima izgrađenu ukupnu površinu od približno 16.000 m2.

Naše djelatnice ugostili su iznimno ljubazni domaćini, upoznale su fakultet i dvije bolnice te susreli predivne stručnjake i ljude! Cijelo Sveučilište je dojmljivo u svojoj brizi za studente i kvalitetnu nastavu.

Hvala na toploj dobrodošlici! Nadamo se skoroj uzvratnoj posjeti!

Bio je to jedan uspješan posjet koji će ostati u sjećanju zbog tople dobrodošlice i ljubaznosti svih djelatnika te se nadamo uspješnoj budućoj suradnji i skoroj uzvratnoj posjeti!

Sevilla-02 Sevilla-04 Sevilla-03 Sevilla-01