U razdoblju od 14. do 17. ožujka 2024. godine, održat će se u kongresnom centru Amadria Park u Šibeniku, 10. Hrvatski kongres fizikalne i rehabilitacijske medicine s međunarodnim sudjelovanjem.

Na kongresu će sudjelovati također i nastavnici i suradnici Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu te članovi Udruge HNLO - Limfa i ja koji će predstaviti priručnik "Prehabilitacija žena oboljelih od karcinoma dojke" i otvoriti izložbu "Što se krije pod mojom kožom - Limfa i ja?".

Detaljan program kongresa

Glavne teme kongresa bit će inovacije u fizikalnoj i rehabilitacijskoj medicini, reumatološka rehabilitacija, kardiopulmonalna rehabilitacija i ortopedsko-traumatološka rehabilitacija šake. Po prvi put uvodi se i sekcija za specijalizante i mlade specijaliste naziva "Mlada rehabilitacija".