Današnjim potpisivanjem ugovora o stipendijama Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2023./2024. dodijeljene su stipendije kojima se potiče i nagrađuje izvrsnost najboljih studenata na svim sastavnicama našeg Sveučilišta.

Sveučilište je dodijelilo 135 stipendija, a ove akademske godine stipendisti će primati 150 eura tijekom svih 12 mjeseci, što je povećanje više od 40 posto u odnosu na prethodne godine. Ukupni godišnji iznos stipendije po studentu je 1.800 eura.

Studentima su se tom prigodom obratili rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić, prorektor za studente, nastavu i poslovanje prof. dr. sc. Nikola Koceić-Bilan i Jerko Šarić, predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu

U glazbenom programu sudjelovali su Nikolina Dujić i Blaž Ševo, članovi Akademskog pjevačkog zbora Sveučilišta u Splitu "Silvije Bombardelli".

Čestitamo još jednom svim studentima dobitnicima stipendija, među kojima su i naši studenti: Nikolina Baleta, Franko Gavranić i Zoe Burazin.

Stipendije-2024b Stipendije-2024c Stipendije-2024 WhatsApp-Image-2024-03-12-at-144102-1