Poštovani studenti,

pozivamo vas na sudjelovanju u Anketi o zadovoljstvu korisnika sustavom za e-učenje MERLIN koju provodi Centar za e-učenje SRCE.

Anketa za studente

Vaši odgovori omogućit će unaprjeđenje sustava MERLIN kako bi čim više bio prilagođen potrebama korisnika i unaprjeđenje podrške korisnicima. Svi odgovori će se detaljno proučiti te će se u analizi ankete navesti što je promijenjeno sukladno odgovorima studenata i nastavnika.

Anketa je anonimna. Zapisi vaših odgovora ne sadržavaju informacije preko kojih bi vas se moglo identificirati. Ako ste koristili prijavu putem AAI@EduHr korisničkog računa prije nego ste pristupili ovom upitniku, ta se informacija ne pohranjuje u bazu odgovora te neće biti moguće povezivanje Vaše prijave s danim odgovorima.

Rezultati ankete bit će javno objavljeni. Ako imate bilo kakvih pitanja u vezi s anketom, možete ih postaviti putem sljedeće e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..