SVEUČILIŠTE U SPLITU - Podružnica Sveučilišni odjel zdravstvenih studija raspisuje NATJEČAJ za izbor
  • jednog izvršitelja (m/ž) na znanstveno-nastavno radno mjesto docent, za znanstveno područje Biomedicina i zdravstvo, znanstveno polje Kliničke medicinske znanosti, u nepunom radnom vremenu od 25%, na neodređeno vrijeme, na Katedri za sestrinstvo.
  • jednog izvršitelja (m/ž) na znanstveno-nastavno radno mjesto docent, za znanstveno područje Biomedicina i zdravstvo, znanstveno polje Kliničke medicinske znanosti, u nepunom radnom vremenu od 25%, na neodređeno vrijeme, na Katedri za radiološku tehnologiju.
Pristupnici (m/ž) na natječaj za izbor na znanstveno-nastavno radno mjesto moraju ispunjavati opće uvjete propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti (Narodne novine broj 119/2022) i posebne uvjete propisane Odlukom Rektorskog zbora o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja (Narodne novine broj 122/2017, 120/2021) te institucijske uvjete Odjela, objavljene na mrežnoj stranici Odjela (http://ozs.unist.hr/hr/o-odjelu/dokumenti/2-opcenito/1441-procedura-i-dokumenti-za-izbor-u-zvanja)Uz vlastoručno potpisanu prijavu za natječaj pristupnici su dužni priložiti:
  • životopis,
  • preslik domovnice i osobne iskaznice ili dokaz o državljanstvu druge države, a strani državljani dužni su priložiti i dokaz o znanju hrvatskog jezika (C 2- napredna razina)
  • preslik diplome,
  • dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, presliku radne knjižice ili druga odgovarajuća potvrda),
  • dokaze o ispunjavanju nužnih uvjeta propisanih Odlukom o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i znanstveno-stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja (Narodne novine broj 122/2017, 120/2021),
  • prikaz nastavne i znanstvene djelatnosti, popis radova te radove relevantne za izbor ili odluku o ranije provedenom izboru u znanstveno-nastavno zvanje.