Sveučilišni odjel zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu i Filozofski fakultet Sveučilišta u Splituorganiziraju Poslijediplomski program stalnog medicinskog usavršavanja I. kategorije pod nazivom Mentorstvo u zdravstvu.

Ova aktivnost je dio obilježavanja Dana Sveučilišnog odjela zdravstvenog studija.

Cilj programa je stjecanje novih i usavršavanje postojećih kompetencija mentora s posebnim naglaskom na pedagoško-organizacijske i didaktičko-komunikacijske aspekte mentoriranja u zdravstvu.

Program će se održati u razdoblju od 8. do 10. svibnja, 2024. u Zgradi tri fakulteta, na IV. katu u učionici E-402.

Za dodatne informacije kontaktirajte tajnika programa doc. dr. sc. Maria Marendića na e mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..