Sveučilišni odjel zdravstvenih studija, Sveučilišta u Splitu i Filozofski fakultet, Sveučilišta u Splitu, organiziraju Poslijediplomski program stalnog medicinskog usavršavanja I. kategorije pod nazivom Mentorstvo u zdravstvu. Ova aktivnost je dio obilježavanja Dana Sveučilišnog odjela zdravstvenog studija.

Cilj programa je stjecanje novih i usavršavanje postojećih kompetencija mentora s posebnim naglaskom na pedagoško-organizacijske i didaktičko-komunikacijske aspekte mentoriranja u zdravstvu.

Program će se održati u razdoblju od 4. - 6. svibnja, 2023. u Zgradi tri fakulteta, na IV. katu u učionici E-402.

Za dodatne informacije kontaktirajte tajnika programa dr. sc. Maria Marendića Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Mentorstvo-u-zdravstvu