U razdoblju od 25. do 30. travnja 2022. godine u sklopu SEA-EU alijanse,  Erasmus + mobilnosti, naše djelatnice, Sonja Koren, Marija Kulić i Sanja Poljak posjetile su Faculty of Health Sciences i Centre for English Language Proficiency, University of Malta.

Dekan fakulteta dr.  Stephen Lungaro Misfud organizirao je sastanak s Marijom Kulić i Sanjom Poljak i njegovim zamjenikom dr. Josephom Trapani. Također su posjetile sve administrativne službe Fakulteta i razmijenile iskustva s njihovim administrativnim osobljem te predstavnicima različitih studijskih smjerova Fakulteta. Također je bila organizirana posjeta Rektoratu, Erasmus uredu Sveučilišta te cijelom kampusu. Naše djelatnice jako se dojmila briga za studente i kvalitetnu nastavu.
Malta-14 Malta-13 Malta-12 Malta-11 Malta-10 Malta-09
Malta-08 Malta-01 Malta-06 Malta-05 Malta-02