Raspored turnusa nastave za studente sveučilišnog prijediplomskog studijskog programa Sestrinstvo, u izvanrednom statusu, za ak. god. 2024./2025.:

Termini ispitnih rokova vidljivi su u Studomatu!

Vodič za studente, akademska godina 2023./2024.

Za svaki studijski program SOZS-a možete pogledati nastavni plan i program odnosno kataloge predmeta, kompetencija i ishoda učenja, na sljedećim poveznicama:
- sveučilišni prijediplomski studiji
- sveučilišni diplomski studij.

Upoznajte se sa sadržajem i preduvjetima za upis pojedinih kolegija u drugu i treću godinu studija, što će vam pomoći da steknete jasnu predodžbu o svom studiju.

Konzultacije
Kontinuirano za vrijeme trajanja turnusa, upit na mail adresu nastavnika ili osobno. Van turnusa upit na mail adresu.

1.godina
Informatika i statistika u zdravstvu
doc. dr. sc. Antonela Matana
Mikrobiologija s parazitologijom
doc. dr. sc. Vanja Kaliterna
Biologija
doc. dr. sc. Sendi Kuret
Biokemija
prof. dr. sc. Irena Drmić Hofman
Anatomija
prof. dr. sc. Ivica Grković
Osnove upravljanja u zdravstvu
doc. dr. sc. Ana Juras
Engleski jezik za sestrinstvo I (S)
Sonja Koren, prof., v. pred.
Tjelesna kultura I
doc. dr. sc. Željko Kovačević
Fiziologija
Higijena i epidemiologija
izv. prof. dr. sc. Anamarija Jurčev Savičević
Javno zdravstvo
doc. dr. sc. Ivana Marasović Šušnjara
Komunikacijske vještine u zdravstvu
Zdravstvena psihologija
Sociologija zdravlja
doc. dr. sc. Ana Ćurković
Etika u zdravstvu
doc. dr. sc. Ana Ćurković
Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo
prof. dr. sc. Jozo Čizmić
izv. prof. dr. sc. Nina Mladinić
Zdravstvena njega
2. godina
Osnove fizike, radiologije i zaštite od zračenja
izv. prof. dr. sc. Krešimir Dolić
Tatjana Matijaš, mag. rad. techn., v. pred.
Proces zdravstvene njege
Patologija
prof. dr. sc. Valdi Pešutić Pisac
Kliničke vještine I
Ginekologija i porodništvo
izv. prof. dr. sc. Marko Mimica
doc. dr. sc. Diana Aranza
Zdravstvena njega majke i novorođenčeta
doc. dr. sc. Diana Aranza
Engleski jezik za sestrinstvo II (S)
Sonja Koren, prof., v. pred.
Farmakologija

doc. dr. sc. Sanda Pavelin

Zdravstvena njega odraslih I
doc. dr. sc. Mario Marendić