Objavljuje se rang lista pristupnika za upis na Program Razlikovnog modula u akademskoj godini 2022./2023. Svi pristupnici ostvarili su pravo upisa.

• Postupak upisa završava osobnim dolaskom isključivo 21. travnja 2023. u Studentsku referadu Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu, u zgradi Tri fakulteta, Ruđera Boškovića 35 u Splitu, na IV. katu.
  • Pristupnici s prebivalištem izvan Splitsko-dalmatinske županije i izvan Republike Hrvatske, umjesto osobnog dolaska, ne trebaju osobno doći završiti postupak upisa već upisnu dokumentaciju mogu dostaviti u papirnatom obliku putem pošte. Upisnu dokumentaciju potrebno je dostaviti najkasnije do utorka 25. travnja 2023. godineposlati preporučeno na adresu: Sveučilište u Splitu, Sveučilišni odjel zdravstvenih studija, Ruđera Boškovića 35, 21000 Split, s naznakom "za Studentsku referadu - upis na Program razlikovnog modula".
  • Pristupnici s prebivalištem u Splitsko-dalmatinskoj županiji, u slučaju nemogućnosti dolaska u Studentsku referadu u petak 21. travnja 2023., također mogu upisnu dokumentaciju dostaviti preporučeno poštom do utorka 25. travnja 2023. godine.

Detaljne upute o proceduri upisa i termine održavanja nastave možete pronaći OVDJE.