Sveučilišni odjel zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu objavljuje Natječaj za upis na Program razlikovnog modula (diferencijski ispit) za stjecanje jednog od uvjeta za upis na sveučilišne diplomske studije SESTRINSTVO, RADIOLOŠKA TEHNOLOGIJA I FIZIOTERAPIJA Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija u akademskoj godini 2023./2024.

Ovaj Program namijenjen je stručnim prvostupnicima koji namjeravaju nastaviti visoko obrazovanje na sveučilišnim diplomskim studijima Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija.

Prijave za upis dostavljaju se isključivo poštom od 1. ožujka 2023. do 11. travnja 2023. godine.

Upis pristupnika obavit će se u razdoblju od 25. travnja do 27. travnja 2023.

Upute za sudjelovanje u natječaju dostupne su OVDJE.