Studenti Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu donirali su, u ponedjeljak 16. siječnja 2023. godine, dojenačku vagu Klinici za dječje bolesti KBC Split.

Dojenačku vagu su uručili članovi Studentskog zbora Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija, na čelu s predsjednicom Studentskog zbora Linom Lerotić, studenticom druge godine diplomskog studija Radiološke tehnologije.

U humanitarnoj akciji, koja je pokrenuta početkom prosinca 2022. godine, sudjelovali su studenti svih nastavnih godina svih studijskih programa Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija.

Ovom hvalevrijednom gestom, studenti zdravstvenih studija nastavljaju s promoviranjem volontiranja i društveno-korisnog rada, koje Sveučilišni odjel zdravstvenih studija njeguje među zaposlenicima i studentima od samog početka svog rada.

image1-002image0-002