SOSZ podržava uključivanje studenata preddiplomskih i diplomskih studija u znanstvena istraživanja.

U nastavku je kratki prikaz sudjelovanja studenata preddiplomskog sveučilišnog studija Radiološke tehnologije na kongresima i konferenciji od akademske godine 2019./2020.:
  • Konferencija "Conference of Radiologic Technologies" - CORT (12. 10. 2022.)
  • IV kongres radiološke tehnologije s međunarodnim sudjelovanjem (15. - 17. 10. 2021.)
  • III. kongres radiološke tehnologije s međunarodnim sudjelovanjem (11. - 13. 10. 2019.)

Izuzetno nam je drago da su naši studenti svojim sudjelovanjem pokazali kompetencije te razine znanja i vještina koje su do sada stekli na SOZS-u.

Članak s fotodokumentacijom o sudjelovanju studenata preddiplomskog sveučilišnog studija Radiološke tehnologije na kongresima i konferenciji od akademske godine 2019./2020., može se preuzeti OVDJE.