Hrvatski športski muzej u suradnji s Hrvatskim športskim savezom gluhih, udrugama Alumni Sveučilišta u Splitu i Alumni Kineziološkog fakulteta pozivaju sve zainteresirane studente Sveučilišta na radionicu znakovnog jezika kao nastavak događanja vezanih uz dvije otvorene izložbe  „Tišina na sedmercu“ i „Franjo Bučar (25.11.1866. -26.12.1946.)“.

Radionicu znakovnog jezika gluhih i kratko vođenje kroz izložbe održat će Mihaela Babić i gđa. Martina Vargek kustosica Hrvatskog športskog muzeja.

Radionica je predviđena 27. ožujka 2023. s početkom u 14.15 h u učionici A1-1 (1. kat, PMF, Zgrada tri fakulteta), nakon čega bi se nastavila u predvorju Sveučilišne knjižnice gdje su izloženi paneli izložbe.
Predviđeni završetak radionice je u 16.00 h.