Godišnja konferencija Srce Dani e-infrastrukture Srce DEI okuplja korisničku zajednicu Srca i sve zainteresirane za unaprjeđenje i razvoj sustava znanosti i visokog obrazovanja.

Ove godine, Srce DEI 2023 održavat će se od 28. do 30. ožujka 2023. godine u prostorima Mozaik Event Centra, Slavonska avenija 6 i Sveučilišnog računskog centra, Josipa Marohnića 5.

Konferencija je prije svega namijenjena osobama koje su povezane sa sustavom znanosti i visokog obrazovanja:
  • upravama visokih učilišta i javnih instituta
  • IT stručnjacima iz sustava znanosti i visokog obrazovanja
  • sistemskim administratorima i administratorima mreže
  • developerima
  • administratorima informacijskih sustava i sustava za e-učenje
  • nastavnicima iz sustava visokog obrazovanja
  • znanstvenicima / istraživačima
  • knjižničarima i drugim informacijskim stručnjacima
  • administrativnom osoblju u ustanovama iz sustava znanosti i visokog obrazovanja.

Konferencija Srce DEI 2023, ujedno i konferencija strateškog projekta Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO), obilježit će završetak projekta HR-ZOO te njegov doprinos sustavu znanosti i visokog obrazovanja Republike Hrvatske.
Cilj projekta HR-ZOO bila je uspostava računalnog i podatkovnog oblaka, temeljne sastavnice nacionalne istraživačke i inovacijske e-infrastrukture s namjerom da se akademskoj i istraživačkoj zajednici dugoročno osiguraju napredni računalni i spremišni resursi te mrežna povezanost nužna za modernu i multidisciplinarnu znanost, vrhunska istraživanja i obrazovni sustav budućnosti.

Objavljen je Program konferencije Dani e-infrastrukture Srce DEI 2023, a svi zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti za sudjelovanje ispunjavanjem prijavnog obrasca.

Sva pitanja vezana uz konferenciju možete kontaktirati putem elektroničke pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

#SrceDEI2023

Program-2023-sa-slikomv1-01