Poštovane studentice i studenti, poštovane kolegice i kolege

Slobodni smo vas pozvati na 1. FESTIVAL NORDIJSKOG HODANJA I PJEŠAČENJA koji će se održati u Splitu  18. 3. 2023. (subota) s početkom u 10:00 sati na Marjanu.

Oprema za nordijsko hodanje je osigurana za one koje žele probati ovu sportsku aktivnost.
Potrebno je ponijeti sportsku opremu i dobru volju za šetanjem i druženjem u prirodi.

Organizator se pobrinuo za ručak nakon hodanja, kao i za razgledavanje Dioklecijanove palače uz Turističkog vodiča. Odlukom pročelnika SOZS-a prof. dr. sc. Stipana Jankovića, prim. dr. med., svim našim zaposlenicima i studentima koji se prijave za ovu sportsko-rekreativnu akciju kotizacija će biti plaćena.
Svi zainteresirani trebaju se javiti do utorka 14.3.2023 (12.00.h) voditelju za izvannastavne aktivnosti SOZS-a doc. dr. sc. Anti Burgeru na broj mobitela: 098 833 013 ili na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., kako bi na vrijeme mogli izvršiti uplatu za kotizaciju.

Sve dodatne informacije  se nalaze u prilogu.

Hod zajedno usrećuje ljude! HODAJMO ZAJEDNO!