Snimka-zaslona-2023-02-16-103619

Pozivamo Vas na Tečaj trajne medicinske izobrazbe I. kategorije: Multidisciplinarni pristup infekciji HPV-om, koji će se održati 03. i 04. ožujka 2023. godine na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Splitu, amfiteatar zgrada B.
Tečaj je namijenjen liječnicima svih specijalnosti kao i drugim zdravstvenim radnicima koji će kroz multidisciplinarni pristup dobiti najnovije spoznaje iz područja prevencije, dijagnostike i liječenja HPV infekcije s naglaskom na cijepljenje protiv HPV-a kao najuspješniju mjeru sprečavanja različitih sijela karcinoma povezanih s HPV infekcijom.

Tečaj će se bodovati od strane nadležnih komora sukladno kategoriji tečaja prve kategorije, a nije predviđena kotizacija.