Poštovani studenti,

svečano otvaranje nove akademske godine 2021./22. i pozdravna riječ Pročelnika Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija za studente prvih godina preddiplomskih sveučilišnih studija, održat će se u ponedjeljak 27. rujna 2021. godine prema sljedećem rasporedu.

Redovni preddiplomski studij Setrinstvo - Narančasta dvorana u sjevernom tornju Sveučilišne knjižnice u Kampusu - početak u 09:00 sati

Redovni preddiplomski studij Primaljstva, Fizioterapije, Radiološke tehnologije i Medicinsko laboratorijske dijagnostike - Narančasta dvorana u sjevernom tornju Sveučilišne knjižnice u Kampusu - početak u 12:00 sati

Nastava iz predmeta "Anatomija" počinje u utorak 28. rujna 2021. godine.

Izvanredni preddiplomski studij Sestrinstva - 27. rujna 2021. godine - Veliki Amfiteatar A-0-2 u prizemlju Zgrade tri fakulteta - početak u 14:00 sati

Nastava iz predmeta "Informatika i statistika" počinje u ponedjeljak 27. rujna 2021. godine u Velikom Amfiteatru nakon pozdravnog govora Pročelnika Odjela.

Studenti prvih godina preddiplomskih studija dobit će nakon pozdravnog govora Pročelnika Odjela sve potrebne informacije vezane za održavanje nastave i podatke vezane za korištenje AAI@EduHr korisničkog identiteta.

Lokacija prethodno navedenih dvorana objavljena je u našem Vodiču za studente na stranici 11.