U skladu s uvjetima Natječaja za upis u I. godinu izvanrednog preddiplomskog sveučilišnog studija Sestrinstvo u akademskoj godini 2021./22., obavještavaju se pristupnici o pomicanju Rang liste. Pristupnik s prijavom broj 15-21-48 je odustao od upisa čime je pravo upisao stekao sljedeći pristupnik s rang liste s brojem prijave 15-21-3.

UPUTE ZA UPIS  - Upis se regulira on-line i putem pošte.

Pristupnik koji je ostvario pravo upisa nakon pomicanja rang liste,  treba pristupiti upisu putem on-line obrasca "On-line upisni list za upis u prvu godinu preddiplomskog studija"  najkasnije do petka 2. srpnja 2021. godine do 14:00 sati. Poveznica na obrazac http://ozs.unist.hr/online-upisi/prijave/on-line-upisni-list-za-upis-u-prvu-godinu-preddiplomskog-studija

Sve dokumente i fotografije potrebno je također dostaviti poštom na adresu Sveučilišni odjel zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu, Ruđera Boškovića 35, 21000 Split, s naznakom „za upis na izvanredni preddiplomski studij Sestrinstva“.

Rok za dostavu upisne dokumentacije poštom je do 9.  srpnja 2021. godine

Pristupnicima koji nisu ostvarili pravo upisa ili nisu regulirali upis, dokumentacija će se vratiti putem pošte.