Info-dan o stipendijama DAAD-a - poziv za studente i profesore

Ako ste:

studentica ili student i želite pohađati ljetni tečaj njemačkog jezika u Njemačkoj,

zainteresirani za upis na diplomski ili postdiplomski studij na njemačkom ili engleskom u Njemačkoj,

ili ste znanstvenica ili znanstvenik koji želi istraživati u Njemačkoj?

...navratite u ponedjeljak, 5.6.2017. u 12.00 sati u veliku dvoranu na 2. katu sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice u Splitu, Ruđera Boškovića 31 i doznajte kako možete dobiti DAAD stipendiju.

Puno puteva vodi u Njemačku...

Za više informacija obratite se DAAD lektorici:

www.daad.de/en

Natječaj za dodjelu Rektorovih nagrada studentima Sveučilišta u Splitu

Na temelju članka 16. Statuta Sveučilišta u Splitu, a sukladno članku 14. Pravilnika o Rektorovoj nagradi studentima Sveučilišta u Splitu od 16. svibnja 2016. godine, rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Šimun Anđelinović donosi odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu Rektorovih nagrada studentima Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2016./2017., a za postignuća u akademskoj godini 2015./2016.

Tekst Odluke i Pravilnik o Rektorovoj nagradi studentima Sveučilišta u Splitu nalaze se u prilogu obavijesti.