Važne obavijesti

Poštovani studenti,

pozivamo Vas na sudjelovanje u iznimnom događaju koji će se održati na Medicinskom fakultetu u Splitu, u rujnu u okviru projekta „Nobel Days“.

Medicinski fakultet u Splitu imat će čast ugostiti čak 4 dobitnika Nobelove nagrade, čime će postati jedna od rijetkih institucija u svijetu koja će u tako kratko vrijeme ugostiti ovoliki broj dobitnika najprestižnije znanstvene nagrade na svijetu.

Drage studentice i studenti, u nastavku prenosimo objavu Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu.

"Drage studentice i studenti,
kako bi vam i ove godine pomogli oko smještaja dogovoreno je sa Studentskom centrom kako će se provesti anketa u svrhu utvrđivanja potreba za istim tijekom ljetnog perioda. Na temelju provedene ankete, obaviti ćemo potrebne korake kako bi bilo osigurano dovoljno ležajeva za sve koji zbog fakultetskih obaveza ili sličnih potreba trebaju smještaj u studentskom domu nakon 15.07.  Molimo vas da svi kojima je potreban ljetni smještaj ispune priloženu anketu. "