Raspored turnusa nastave za studente sveučilišnog prijediplomskog studijskog programa Medicinsko laboratorijska dijagnostika za ak. god. 2023./2024.:

Termini ispitnih rokova vidljivi su u Studomatu!

Vodič za studente, akademska godina 2023./2024.

Za svaki studijski program SOZS-a možete pogledati nastavni plan i program odnosno kataloge predmeta, kompetencija i ishoda učenja, na sljedećim poveznicama:
- sveučilišni prijediplomski studiji
- sveučilišni diplomski studij.

Upoznajte se sa sadržajem i preduvjetima za upis pojedinih kolegija u drugu i treću godinu studija, što će vam pomoći da steknete jasnu predodžbu o svom studiju.

Konzultacije
Kontinuirano za vrijeme trajanja turnusa, upit na mail adresu nastavnika ili osobno. Van turnusa upit na mail adresu.

1. godina
Anatomija
prof. dr. sc. Ivica Grković
Fiziologija
izv. prof. dr. sc. Ante Obad
Engleski jezik za MLD I
Sonja Koren, prof., v. pred.
Informatika i statistika u zdravstvu
Socijalno i zdravstveno zakonodavstvo
Biokemija II
Osnove hematologije i koagulacije