Upis u drugu godinu preddiplomskog studija za studente koji su položili sve ispite na prvoj godini će se obavljat od 17. 09. do 21.09.2012. u 9:00 sati na trećem katu Sveučilišne knjižnice. Studenti sa sobom trebaju ponijeti indeks u kojem trebaju biti upisane sve ocjene i donijeti potvrdu o uplati od 400,00 za troškove upisa.

Upis u drugu godinu preddiplomskog studija za studente koji nisu položili sve ispite na prvoj godini će se obavljat od 24. 09. do 26.09.2012. u 12:00 sati na trećem katu Sveučilišne knjižnice. Studenti sa sobom trebaju ponijeti indeks u kojem trebaju biti upisane sve ocjene i donijeti potvrdu o uplati od 400,00 za troškove upisa i uplaćenoj visini školarine razmjerno položenim ECTS bodovima po odluci Sveučilišta u Splitu.

Primjer uplatnice kako je treba ispuniti:

Sveučilište u Splitu

Sveučilišni odjel zdravstvenih studija

Ruđera Boškovića 31

21 000 Split

Model

Žiro račun

Poziv na broj

Troškovi upisa za ak. god. 2012./2013.

Studenti koji upisuju 2. godinu sveučilišnih preddiplomskih studijskih programa pri upisu odabiru jedan ili više izbornih predmeta pri upisu:

• studenti koji upisuju 2. godinu sestrinstva ne odabiru niti jedan izborni predmet
  • studenti koji upisuju 2. godinu primaljstva odabiru četiri izborna predmeta od ponuđenih šest
  • studenti koji upisuju 2. godinu fizioterapije, radiološke tehnologije i medicinsko laboratorijske dijagnostike odabiru jedan izborni predmet od dva ponuđena

O sadržaju ponuđenih izbornih predmeta studenti se mogu informirati na stranici http://www.isvu.hr/javno/hr/vu346/nasprog/2012/nasprog.shtml na kojoj se za svaki studijski program pojedinačno nalazi popis izbornih predmeta. Do sadržaja predmeta se dolazi klikom na ime ponuđenog predmeta.