AIESEC je najveća međunarodna studentska organizacija s ciljem pomaganja mladima da otkriju i razviju svoj potencijal. AIESEC ima organizacijsku strukturu kao prava tvrtka te je podijeljen na funkcije poput marketinga, financija, talent management i slično. AIESEC vodi program međunarodne razmjene pomoću kojeg pruža iskustvo stručne ili volonterske prakse u inozemstvu, no organizira i projekte poput jezičnih radionica i projekt s ciljem promocije turizma u Dalmaciji. Radom na takvim projektima se usavršavaju mnoge vještine, a najviše rada u timu i project managementa.
Kroz članstvo se nude brojne dodatne prilike, kao što su sudjelovanje u organizaciji različitih konferencija, stjecanje novih poznanstava te putovanja diljem Hrvatske i svijeta. Sudjelovanje u AIESEC-u pomaže studentima da stečeno znanje primijene u praksi te da dodatno usavrše svoje vještine.
Prijave traju do 30.06.2020., a prijaviti se možete ovdje: https://bit.ly/ukljuci-se . Za više informacija možete se javiti na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Don't know what to do besides studying? We have amazing opportunity for you, just read this and watch a video!
If we don't change the world, then who will?
Global Volunteer is a cross-cultural experience for youth who want to gain personal development and leave an impact on the world.
Benefits of Global Volunteer
Experience new cultures

There's nothing quite like being in a brand new country, living and volunteering with people from all around. Imagine the things you'd learn!
Make your Impact
You can make a difference in the world, it starts with that first step. Contribute towards the Sustainable Development Goals and tackle the issues you're most passionate about.
Challenge yourself
Push yourself out of your comfort zone
If you don't try and experience new things, you'll never find your full potential. Challenge yourself, and discover the best version of you.
For additional questions send message to @aieseccroatia or Facebook page AIESEC in Croatia