Procedura za dolazak u Studentsku referadu je sljedeća:   Ukoliko nije moguće neku aktivnost obaviti putem telefona ili elektroničkom komunikacijom, student je dužan  poslati e-mail na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. u kojem navodi točan dan i razlog svog dolaska, kako bi ga se moglo uvrstiti na popis koji se nalazi na ulazu u Zgradu tri fakulteta radi formiranja popisa. E-mail je potrebno poslati par dana ili dan prije dolaska (ne na dan dolaska).

Studenti će se prilikom ulaska u zgradu evidentirati u Evidencijsku listu Odjela te će im se izmjeriti temperatura. Studenti koji nisu najavljeni i evidentirani za dolazak, neće moći ući na fakultet.

Diplomanti svoj eventualni dolazak na eksperimentalni dio rada i kontaktne konzultacije moraju dogovoriti sa svojim mentorima, a mentori obavijestiti Upravu o vremenu boravka na fakultetu.

Molimo studente da se prilikom dolaska u Studentsku referadu ponašaju odgovorno poštujući higijensko-epidemiološke naputke Nacionalnog stožera Civilne zaštite i kriznog stožera Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske.

Osim toga, sva komunikacija studenata i nastavnika te stručnih službi Odjela odvijat će se putem elektroničkih identiteta dodijeljenih od strane ustanove (e-identitet i e-pošta s domenom ozs.unist.hr odnosno AAI@EduHr korisnički račun). U tom smislu je donešena i službena Odluka o korištenju sustava elektroničke pošte na domeni ozs.unist.hr.

Za izdavanje studentskih potvrda ili prijepisa ocjena, studenti mogu na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. dostaviti zamolbu i navesti svrhu izdavanja dokumenta. Pri tome, studenti su obvezni kontaktirati Studentsku referadu isključivo preko e-maila na domeni ozs.unist.hr odnosno koristeći AAI@EduHr korisnički identitet.

Za postupak prijave teme i obrane završnog/diplomskog rada molimo Vas pogledajte priloženi dokument u kojem je detaljno objašnjen svaki korak.
Pregled završnih/diplomskih radova kao i rokovi za obranu završnih/diplomskih radova produljeni su do 30. srpnja 2020. godine, u odnosu na st. 4 čl. 19 Pravilnika o izradi i obrani završnog i diplomskog rada na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima SOZS-a.