Sveučilišni odjel zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu objavljuje Obavijest o prijavi za razredbeni postupak za upis u akademsku godinu 2021./22. na preddiplomske sveučilišne studije Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija.

Prijave za razredbeni ispit za pristupnike starije od 24 godine primat će se isključivo putem pošte od 17. svibnja 2021. do 30. svibnja 2021. godine.

Pristupnici koji su do 31. siječnja 2021. navršili 24 godine ne moraju polagati državnu maturu.

Razredbeni ispit održat će se 8. lipnja 2021. u Zgradi tri fakulteta, a o točnom vremenu i mjestu održavanja ispita pristupnici će biti obaviješteni preko web stranice, zajedno s protokolom vezanim za održavanjem ispita u smislu pridržavanja uputa HZJZ.