Upute za upis na Program Razlikovnog modula nakon objavljene rang liste

Rang lista pristupnika koji su ostvarili pravo upisa na Program Razlikovnog modula u akademskoj godini 2023./2024.

ŽALBENI ROK
  • Pristupnik ima pravo prigovora na ispravnost provedbe razredbenog postupka.
  • Prigovor se podnosi u pisanom obliku Povjerenstvu za upis u roku od 24 sata od objavljivanja rang-liste na web stranici visokog učilišta na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..
  • Povjerenstvo za upis dužno je razmotriti prigovor kandidata u roku od 24 sata od njegova podnošenja.
UPUTE ZA UPIS
  • Nakon isteka žalbenog roka, svi kandidati koji su ostvarili pravo upisa, putem elektroničke pošte dobit će detaljne upute za upis, u kojima će se nalaziti i poveznica na on-line zahtjev za upis, kojeg trebaju popuniti traženim podatcima
  • Poveznica za potvrdu upisa https://forms.gle/FYJVAbS6d7wcChui8
PLATITE UPISNINU
  • Pristupnik će dobiti e-račun za plaćanje upisnine na adresu elektroničke pošte s kojom se prijavio na natječaj.
  • Iznos upisnine je 26,54 EUR (200,00 HRK).
  • Uplatu ne obavljati prije nego se dobije e-račun od strane SOZS-a.
  • Uplate koje ne budu napravljene prema uputama na e-računu, smatrat će se neprihvatljivima.
  • Upisninu jednokratno plaćaju svi pristupnici koji potvrde upis.
  • Potvrdu dostaviti prema uputama dostavljenim od Studentske referade.
PLATITE ŠKOLARINU
  • Pristupnik će dobiti e-račun za plaćanje školarine na adresu elektroničke pošte s kojom se prijavio na natječaj.
  • Iznos školarine je 796,34 EUR (6.000,00 HRK).
  • Uplatu ne obavljati prije nego se dobije e-račun od strane SOZS-a.
  • Školarinu jednokratno plaćaju svi pristupnici koji potvrde upis.
  • Potvrdu dostaviti prema uputama dostavljenim od Studentske referade.
POPUNITE I POTPIŠITE
UGOVOR O POHAĐANJU
PROGRAMA RAZLIKOVNOG MODULA
  • Svi polaznici obvezni su potpisati ugovor o međusobnim pravima i obvezama o pohađanju Programa razlikovnog modula.
  • Jedan primjerak zadržava polaznik, a jedan primjerak zadržava SOZS.
DOLAZAK NA UPIS

• Postupak upisa završava osobnim dolaskom od 25. do 26. travnja 2024. u Studentsku referadu Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu, u zgradi Tri fakulteta, Ruđera Boškovića 35 u Splitu, na IV. katu.
  • Pristupnici s prebivalištem izvan Splitsko-dalmatinske županije i izvan Republike Hrvatske, ne trebaju osobno doći završiti postupak upisa već upisnu dokumentaciju mogu dostaviti u papirnatom obliku putem pošte. Upisnu dokumentaciju potrebno je dostaviti najkasnije do petka 26. travnja 2024. godine do 12 :00 sati, poslati preporučeno na adresu: Sveučilište u Splitu, Sveučilišni odjel zdravstvenih studija, Ruđera Boškovića 35, 21000 Split, s naznakom "za Studentsku referadu - upis na Program razlikovnog modula".
  • Pristupnici s prebivalištem u Splitsko-dalmatinskoj županiji, u slučaju nemogućnosti dolaska u Studentsku referadu, također mogu upisnu dokumentaciju dostaviti preporučeno poštom do petka 26. travnja 2024. godine do 12:00 sati.

UPISNA DOKUMENTACIJA mora sadržavati sljedeće dokumente:
  1. Potvrda o uplaćenoj školarini temeljem ispostavljenog e-računa
  2. Potvrda o uplaćenoj upisnini temeljem ispostavljenog e-računa
  3. Potpisan Matični list
  4. Potpisan Ugovor o pohađanju Programa razlikovnog modula.
  5. 1 fotografija u boji, formata 35 x 45, kao za osobne dokumente.

BEZ POTPUNE UPISNE DOKUMENTACIJE, UPIS SE NEĆE MOĆI PROVESTI!

U SRIJEDU 24. travnja 2024. svi pristupnici trebaju popuniti on-line obrazac i dostaviti potvrde o uplaćenoj upisnini i školarini na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.!
OBAVIJEST O
USPJEŠNOM ZAVRŠETKU UPISA

• Nakon što Studentska referada završi postupak upisa i upiše kandidate na Program razlikovnog modula, kandidati će putem elektroničke pošte dobiti povratnu informaciju o provedenom upisu.
  • Pristupnik koji je ostvario pravo upisa, gubi pravo na upis, ako ne obavi upis prema navedenim uputama.

Za dostavu dokumentacije u PDF-u, pristupnici mogu koristiti aplikacije poput Adobe Scan i sl.