Objavljuje se rang lista pristupnika koji su ostvarili pravo upisa na Program razlikovnog modula za stjecanje jednog od uvjeta za upis na diplomske sveučilišne studije Sestrinstvo, Fizioterapija ili Radiološka tehnologija.

Svi pristupnici koji su ostvarili pravo upisa na Program razlikovnog modula, upisuju se 15. travnja 2021. godine putem on-line upisnog lista uz prilaganje sljedećih dokumenata:
  1. Potvrda o uplaćenoj školarini u iznosu od 6.000,00 kuna
  2. Potvrda o uplaćenoj upisnini od 200,00 kuna
  3. Upisni list
  4. Matični list
  5. Potpisan Ugovor o pohađanju Programa razlikovnog modula.
Završetkom razlikovnog modula polaznik stječe potvrdu o položenim ispitima razlikovnog modula. Ova potvrda služi samo u svrhu upisa diplomskog sveučilišnog studija na Sveučilišnom odjelu zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu.

Upis na diplomski studij polaznicima koji uspješno završe razlikovni modul nije zajamčen, već ovisi o broju slobodnih upisnih mjesta, odnosno rang listi uspješnosti kandidata, do popune kvote.

Prijave za Natječaj za upis na diplomske sveučilišne studije Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu bit će početkom rujna 2021. godine.