Sveučilišni odjel zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu raspisuje Natječaj za upis na Program razlikovnog modula za upis na Program razlikovnog modula (diferencijski ispiti) u akademskoj godini 2020./21. za stjecanje jednog od uvjeta za upis na diplomske sveučilišne studije Sestrinstvo, Fizioterapija i Radiološka tehnologija Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija.

Ovaj Program namijenjen je stručnim prvostupnicima koji namjeravaju nastaviti visoko obrazovanje na diplomskim sveučilišnim studijima Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija.

Prijave za upis dostavljaju se isljučivo poštom od 25. veljače 2021. do 5. travnja 2021. godine.

Povjerenstvo za upis donosi rang listu pristupnika koji su ostvarili pravo na upis na temelju pristiglih prijava rangiranih prema kriterijima upisa.

Upis pristupnika obavlja se nakon objavljene rang liste putem on-line obrasca.