Poštovani,

u tijeku je proces osmišljavanja našeg vizualnog identiteta koji će biti dovršen izborom službenog mota ili slogana SOZS-a stoga Vas pozivamo na dostavu prijedloga za službeni moto ili slogan Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu povodom desete obljetnice rada.

Rok za dostavu prijedloga putem on-line upitnika je srijeda 16. 12. 2020. do 18:00 sati, a upitnik se nalazi na poveznici:

Stručni Kolegij Odjela donijet će konačnu odluku o izboru najboljeg slogana, a predlagateljima tri prijedloga koji će dobiti najviše
glasova, dodijelit će se nagrade u obliku knjige po izboru (1. nagrada do 1.000,00 kn, 2. nagrada do 500,00 kn, 3. nagrada do 200,00 kn).

Dostava prijedloga je anonimna, a identifikacija će se provesti pomoću šifre koju trebate navesti u prijedlogu. Prilikom slanja prijedloga obavezno zapamtite šifru ili pošaljite sebi prijedlog i šifru mailom koji će vam služiti u svrhu identifikacije.

Svaki predlagač može dostaviti najviše dva prijedloga slogana.

Srdačan pozdrav,

Pročelnik
prof. dr. sc. Stipan Janković, prim. dr. med.