Obrana završnog/diplomskog rada

Pravilnik o izradi i obrani završnog i diplomskog rada na sveučilišnim prijediplomskim i diplomskim studijima SOZS-a (22.11.2022.) propisuje način prijavljivanja, izrade i obrane završnog rada na prijediplomskim sveučilišnim studijima i diplomskog rada na diplomskim sveučilišnim studijima na Sveučilišnom odjelu zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu.

PRISTUP BAZAMA PODATAKA OD KUĆE
Pojedinim bazama podataka, na koje je hrvatska znanstvena i akademska zajednica pretplaćena nacionalnom licencom, možete pristupiti od kuće.
Odabirom opcije Proxy na glavnom izborniku Portala e-izvori i nakon unosa svojih AAI korisničkih podataka, ponudit će Vam se popis baza podataka i zbirki e-časopisa u nacionalnoj licenci koje su dostupne putem proxy server http://baze.nsk.hr/

Poziv nastavnicima za dostavu tema za završne/diplomske radove
Tko može biti član Povjerenstva
Objava odobrenih tema za završne i diplomske radove