Raspored turnusa nastave za studente sveučilišnog diplomskog studijskog programa Sestrinstvo za ak. god. 2023./2024.:

Termini ispitnih rokova vidljivi su u Studomatu!

Vodič za studente, akademska godina 2023./2024.

Za svaki studijski program SOZS-a možete pogledati nastavni plan i program odnosno kataloge predmeta, kompetencija i ishoda učenja, na sljedećim poveznicama:
- sveučilišni prijediplomski studiji
- sveučilišni diplomski studij.

Upoznajte se sa sadržajem i preduvjetima za upis pojedinih kolegija u drugu i treću godinu studija, što će vam pomoći da steknete jasnu predodžbu o svom studiju.

Konzultacije
Kontinuirano za vrijeme trajanja turnusa, upit na mail adresu nastavnika ili osobno. Van turnusa upit na mail adresu.

1. godina
Upravljanje u zdravstvu
prof. dr. sc. Dejan Kružić
Informacijski sustavi u zdravstvu
prof. dr. sc. Ana Jerončić
Ekonomika u zdravstvu
prof. dr. sc. Željko Mrnjavac
prof. dr. sc. Lana Kordić
Kontrola kvalitete u zdravstvu
izv. prof. dr. sc. Nada
Tomasović Mrčela
Pedagogija
izv. prof. dr. sc. Ines Blažević
Didaktika i metodika nastave
izv. prof. dr. sc. Ines Blažević
Sustavi zdravstvenog osiguranja
prof. dr. sc. Mirko Klarić
Zdravstveno pravo
prof. dr. sc. Jozo Čizmić
izv. prof. dr. sc. Nina Mladinić
Temeljna etička pitanja u biomedicini i
znanstvenim istraživanjima
Komunikacija i kliničke procjene
izv. prof. dr. sc. Vesna Antičević
3. godina
Klinička praksa utemeljena na dokazima
izv. prof. dr. sc. Ante Obad
Rahela Orlandini, mag. med. techn., v. pred.
Povijest i modeli sestrinstva
izv. prof. dr. sc. Ante Obad
dr. sc. Diana Aranza, mag. med. techn., v. pred.
Klinička njega u hitnim stanjima
doc. dr. sc. Ivan Agnić
Klinička njega pedijatrijskih bolesnika
temeljena na dokazima