Raspored turnusa nastave za studente sveučilišnog diplomskog studijskog programa Radiološka tehnologija za ak. god. 2023./2024.:

Termini ispitnih rokova vidljivi su u Studomatu!

Vodič za studente, akademska godina 2023./2024.

Za svaki studijski program SOZS-a možete pogledati nastavni plan i program odnosno kataloge predmeta, kompetencija i ishoda učenja, na sljedećim poveznicama:
- sveučilišni prijediplomski studiji
- sveučilišni diplomski studij.

Upoznajte se sa sadržajem i preduvjetima za upis pojedinih kolegija u drugu i treću godinu studija, što će vam pomoći da steknete jasnu predodžbu o svom studiju.

Konzultacije
Kontinuirano za vrijeme trajanja turnusa, upit na mail adresu nastavnika ili osobno. Van turnusa upit na mail adresu.

1. godina
Upravljanje u zdravstvu
prof. dr. sc. Dejan Kružić
Informacijski sustavi u zdravstvu
prof. dr. sc. Ana Jerončić
Ekonomika u zdravstvu
prof. dr. sc. Željko Mrnjavac
prof. dr. sc. Lana Kordić
Kontrola kvalitete u zdravstvu
izv. prof. dr. sc. Nada
Tomasović Mrčela
Pedagogija
izv. prof. dr. sc. Ines Blažević
Didaktika i metodika nastave
izv. prof. dr. sc. Ines Blažević
Sustavi zdravstvenog osiguranja
prof. dr. sc. Mirko Klarić
Zdravstveno pravo
prof. dr. sc. Jozo Čizmić
izv. prof. dr. sc. Nina Mladinić
Temeljna etička pitanja u biomedicini i
znanstvenim istraživanjima
doc. dr. sc. Ana Ćurković
IT tehnologije u radiološkoj tehnologiji
2. godina
Znanstveno-istraživački rad
prof. dr. sc. Davorka Sutlović
Statistika u zdravstvu
doc. dr. sc. Antonela Matana
IT tehnologije u radiološkoj tehnologiji
izv. prof. dr. sc. Frane Mihanović
Metode i tehnologija MR-a temeljene na dokazima
izv. prof. dr. sc. Krešimir Dolić

Intervencijske i angiografske metode temeljene na dokazima
izv. prof. dr. sc. Tonći Batinić
Metode i tehnologija CT-a temeljene na dokazima
izv. prof. dr. sc. Tade Tadić
Kontrola kvalitete u zdravstvu
izv. prof. dr. sc. Nada
Tomasović Mrčela
3. godina
Metode i tehnologija u nuklearnoj medicini temeljene na dokazima
doc. dr. sc. Ana Barić Žižić, spec. nukl. med.
Metode i tehnologija u onkologiji i radioterapiji temeljene na dokazima
doc. dr. sc. Tihana Boraska Jelavić
Forenzična radiografija