Raspored turnusa nastave za studente sveučilišnog prijediplomskog studijskog programa Radiološka tehnologija za ak. god. 2023./2024.:

Termini ispitnih rokova vidljivi su u Studomatu!

Vodič za studente, akademska godina 2023./2024.

Za svaki studijski program SOZS-a možete pogledati nastavni plan i program odnosno kataloge predmeta, kompetencija i ishoda učenja, na sljedećim poveznicama:
- sveučilišni prijediplomski studiji
- sveučilišni diplomski studij.

Upoznajte se sa sadržajem i preduvjetima za upis pojedinih kolegija u drugu i treću godinu studija, što će vam pomoći da steknete jasnu predodžbu o svom studiju.

Konzultacije
Kontinuirano za vrijeme trajanja turnusa, upit na mail adresu nastavnika ili osobno. Van turnusa upit na mail adresu.

1. godina
Anatomija
prof. dr. sc. Ivica Grković
Fiziologija
izv. prof. dr. sc. Ante Obad
Osnove upravljanja u zdravstvu
prof. dr. sc. Dejan Kružić
Informatika i statistika u zdravstvu
doc. dr. sc. Antonela Matana
prof. dr. sc. Ivica Aviani
Engleski jezik za
radiološku tehnologiju I

Sonja Koren, prof., v. pred.
Temeljni medicinsko-tehnički postupci
prof. dr. sc. Julije Meštrović
dr. sc. Diana Aranza, mag. med. techn., v. pred.
Fizika zračenja i elektronika
prof. dr. sc. Mile Dželalija
Uvod u radiologiju
Radiološka propedeutika
doc. dr. sc. Igor Borić
Radiobiologija i zaštita od zračenja
doc. dr. sc. Ljiljana Marčić
Kirurgija i traumatologija
doc. dr. sc. Mate Petričević
Kontrastna sredstva
dr. sc. Danijela Budimir Mršić, pred.
Računala u radiologiji
Kliničke vještine II
Engleski jezik za
radiološku tehnologiju II

Sonja Koren, prof., v. pred.
Mikrobiologija s parazitologijom
doc. dr. sc. Katarina Šiško Kraljević